Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı ile yapılan bu büyü kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü bir taraftan erkeği kadına bağlarken diğer taraftan da erkeği birlikte olduğu kadından tamamen ayırma etkisine sahiptir. Bu bakımdan kadınlar özellikle başka kadınlarla ilişkisi (evli bile olsa) olan erkekleri hem diğer kadından ayırmak hem de erkeği kendilerine tamamen bağlamak amacıyla adet kanı büyüsünden faydalanırlar. Adet kanı büyüsü ile bir çok ailenin dağıldığı ve mutlu yuvaların bozulduğu bilinmektedir. Adet kanı büyüsüaybaşı kanı büyüsü olarak da bilinir. Bu büyüde kadının regl kanının kullanılması nedeniyle bu isimle adlandırılmıştır. Esas olan; büyü yapan kişinin vücuduna ait bir parçanın, büyülenmek istenen kişiye yedirilip içirilmesidir. Burada adet kanı kullanılmasının nedeni, kadının dişiliğine ait özelliklerini barındıran en etkili bölge olmasından kaynaklanır. Kadına ait başka hiç bir şey bu kadar etkili sonuç vermez.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Halk arasında adet kanı büyüsü yalnızca adet kanının erkeğe yedirilmesi şeklinde bilinir. Oysa ki, adet kanı büyüsü bu şekilde yapılmaz. Adet kanını yedirmek veya içirmek bu işin son uygulama yöntemidir. Adet kanı büyüsü yapanlar, adet kanı ile ilgili bir takım çalışmalarla aybaşı kanının üzerine bazı etkilemeler yüklerler. Bu etkileme sonrasında büyü etkisini gösterir. Başka bir ifadeyle, adet kanı büyüsünün kime ve kim için etki edeceği bilinmelidir. Yalnızca bağlanmak istenen kişiye yedirildiğinde etki eder. Gerekli çalışmalar yapılır ve bu kan sadece bağlanmak istenen kişiye yedirilerek kişinin hiç bir kural tanımadan kadına bağlanmasını sağlar. Kişiye göre özel yedirme ve içirme zamanları vardır. Başka bir ifadeyle kuralları vardır.
Halk arasında eşinin veya sevgilisinin kendisine bağlanmasını isteyen kadınların adet kanını eşlerine veya sevgililerine yedirerek bu büyüyü yapabileceklerine ( ! ) dair söylentiler vardır. Hatta adet kanını şekere damlatarak eşlerine yedirmek isteyen fakat adet kanı büyüsünün duasını bulamadıkları için yapamadıklarını bildirenlere bile rastlanmaktadır. Adet kanı büyüsü, şiddetli ve en etkili büyü türüdür. Bilinmelidir ki, adet kanı üzerine okunan ayet ve dualar(Allah esirgesin) size ve eşinize çok ciddi sıkıntılar verebilecek olumsuzluklara yol açar. Eğer her kadın adet kanını sevdiği erkeğe yedirerek veya çayla, kahveyle içirerek adet kanı büyüsü yapabilseydi, toplum huzur içinde yaşar ve aile sorunları yaşanmamış olurdu. Şükürler olsun ki, böyle değil. Bu büyü daha önce de belirtildiği gibi bilinen en etkili büyü yöntemidir ve çok özel çalışmalar yapıldıktan sonra etkili hale gelir. İstediğiniz kişiye adet kanı yedirmenin hiç bir etki sağlamayacağı bilinmelidir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsü belirtileri arasında pek çok belirtiye yer vermek mümkündür. Büyüyü gerçekleştirdikten kısa süre sonra büyü yaptırdığınız kişi size ilgi göstermeye başlar. Aranızda bir şey yaşansın ya da yaşanmasın karşı taraftan oldukça yoğun bir ilgi görürsünüz. Beklenmedik hediyeler ile karşılaşabilir ve hiç ummadığınız sürprizlerin içerisinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra adet kanı büyüsünün bir diğer belirtisi ise eğer karşı taraf evli ise kısa süre içerisinde evliliği bozulur. Bozulan evlilikten soğuyan kişi boşanır ve büyüyü yaptıran kişiye yönelir. Bu nedenle pek çok kadın adet kanı büyüsünü elde etmek istediği erkekler için yaptırmaktadır. Ancak unutulmamalıdır ki etkisinin oldukça güçlü olduğu bu büyü profesyonel kişilerden yardım alınarak yapılmalıdır. Aksi bir durumda büyünün olumsuz sonuçları ile karşılaşmak olasıdır.

Adet Kanı Büyüsünü Bozma Aşamaları

Adet kanı büyüsü zor yapılan kara büyülerden birisidir diye altını çiziyor olsak da yapılmasına göre bozulması daha da zor bir süreçtir. Büyü yapılırken şeytani cinler kullanıldığı için yönlendirmeleri geri çekmek gerçekten çok zordur. Eğer kendi başınıza kitaplardan ya da çeşitli kaynaklardan edindiğiniz bilgilere göre adet kanı büyüsü bozma süreci içerisinde bulunursanız cinler daha da azdırılır ve işin içinden çıkılmaz bir sürece girilir. Bu havas ilmi konusunda deneyimli, başarılı medyumlar tarafından yapılırsa doğru sonuca ulaşılır.