Ayırma Büyüleri

Ayırma büyüleri için başvuran müşterilerim genellikle aldatılan insanlar oluyorlar ve partnerlerinin 3. kişi ya da kişilerden ayrılması için başvuruyorlar. Kimi müşterilerimse birliktelik yaşadıkları kişinin evli olmasından ve kendilerinin ikinci plana atılmış olmalarından dolayı şikayetçi oluyorlar ve ilişkinin sona ermesi için başvuru yapıyorlar. Burada önemli husus çalışmanın yapılacağı kişinin evlilik ve aile hayatı olup olmadığı ve evlilik hayatında nasıl bir hayat sürdüğünün analiz edilmesi gibi etik şartlarım vardır.

Ayırma büyüsü hem uygulanış hem de etkisi açısından hızlı ve kolay bir çalışmadır. Çalışmanın uygulanması için ayrılması istenilen kişilere ait bazı bilgilerin ulaştırılmış olması yeterlidir. Çalışma başladıktan sonra 3 gün içerisinde çalışmanın yapıldığı kişi ve o anda birlikte olduğu kişi arasına ciddi bir soğukluk girer. Çalışmanın yapıldığı kişi görüştüğü bir diğer kişiyle olan gönül bağını tamamen kopartır. Cinsel isteksizlik duyar. Yüzünü görmek, yanyana gelmek istemez. 7 gün sonunda bu kişiyle olan tüm bağını kopartarak tamamen hayatından çıkartır. Bu süreç tamamen garanti kapsamı altındadır. Bu 7 gün sonunda elbet de çalışma öncesinde kişilerin arasında bir geçmiş olmasından dolayı taraflar arasında çeşitli sürtüşmeler tartışmalar olabilir fakat 7 günlük sürede o kişiyle artık bir daha görüşme ihtimali tamamen ortadan kalkar. Sosyal medya, telefon, SMS vb. iletişim kuracağı her yerden engeller. Aynı çalışmanın yapıldığı kişinin görüştüğü diğer kişi de bu çalışmaya dahil edilerek ilişkileri sona erdirilir.

Ayırma Büyüleri Nelerdir?

Ayırma büyüsü diğer büyülerde de olduğu gibi kişinin belli tariflerle tek başına yapacağı büyülerden biri değildir. Çünkü bir insanın büyüyü yapması için belli başlı yeteneklerinin olması gerekir yoksa büyüler herkes tarafından yapılan basit şeyler olurdu. Bu sebeple eğer ki kararınız net ise medyum hocamız gibi iyi bir medyumla anlaşarak bu büyüyü yaptırabilirsiniz. Bu büyü yapılması zor büyülerden bir tanesidir bu yüzden iyi bir medyum araştırması yapmanız gerekmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey bulduğunuz medyuma inanmak ve bu büyünün tutacağından emin olmaktır.

Etkisini yavaş yavaş gösteren bu büyünün tesiri tahmin ettiğinizden de daha fazladır. Hiç ayrılmaz dediğiniz kişilerin bile kısa bir süre sonra ayrılık aşamasına geldiğini ve ayrıldıklarını görebilirsiniz. Yani çevrenizde bu tür şeyler yaşanmışsa bu kişilerin de ayırma büyüsünün etkisiyle ayrılmış olmaları yüksek bir ihtimaldir. Bu büyü tuttuğu vakit çiftlerin elinden maalesef hiçbir şey gelmez ve ayrılık kaçınılmaz olur. Bu büyünün etkisi ancak bozdurma durumunda bozulacaktır. Bunun için de iyi bir medyumla çalışmanız gerekecektir.

Ayırma Büyüsü Yapmak

Bu da ayırma büyüsünün ne kadar etkili bir büyü olduğunu gözler önüne seriyor. Tabii ki bu etkiler doğal olarak da olabileceği gibi ortada bir sebep yokken olduğu için büyük ihtimalle ayırma büyüsünün etkisi olduğunu söyleyebiliriz. Ayırma büyüsü yapıldığını nasıl anlarız sorusunu medyum hocamız kısaca böyle cevaplamış oldu. Genellikle iki tarafa da yapıldığı için çiftlerin bunu anlaması pek mümkün olmaz.

Fakat tek taraf için yapılırsa karşısındaki kişi bu tarz etkilere anlam veremez ve işlerin renginin başka olduğunu anlayabilir. Eğer çevrenizde sizin birlikte olmanızı istemeyen kişi ve ya kişiler olduğunu düşünüyorsanız işte o zaman bu ayırma büyüsünü onlar yapmış diyebiliriz. Siz de size ayırma büyüsü yapıldığını düşünüyorsanız ya da çevrenizde sevdiğiniz kişilerin bu tarz büyülerin etkisinde olduğunu düşünüyorsanız yapmanız gereken tek işlem iyi bir medyum bulmak olacaktır.

Ayırma büyüsü gibi büyüleri bozmak yapmaktan çok daha zordur bu sebeple kesinlikle medyum yardımı almalısınız. Bu yardım neticesinde hem bu kötü büyüyü bozdurabilir hem de bu kötülüğü size kimin yaptırdığını öğrenebilirsiniz.